Automobilio gedimas kelyje – ką daryti?

Sugedus automobiliui, nuleidus padangą, išsikrovus akumuliatoriui ar nutikus nelaimingam atsitikimui kelyje, beveik kiekvienas žmogus patiria didelį stresą ir nori išspręsti problemą kuo greičiau. Jei patys negalite išspręsti problemos, mes atskubėsime į pagalbą! Teikiame visas tralo paslaugas Klaipėdoje ir Klaipėdos regione. Atvyksime į jūsų vietą ir paimsime eksploatacijai netinkamą automobilį bei nugabensime jį į autoservisą, jūsų namus ar kitą jūsų nurodytą vietą.

Be tralo paslaugų teikiame ir kitą pagalbą kelyje: kuro pristatymas, automobilio variklio avarinis užvedimas, rato keitimas. Ne paslaptis, kad ne visi vairuotojai moka pasikeisti automobilio ratą ar užkurti neužsivedantį automobilį. Laimei, yra avarinė automobilių pagalba ir savo rūpesčius galite palikti tai profesionalams. Vienintelis dalykas,
ką privalo žinoti atsakingas vairuotojas – turėti savo telefone patikimą tralas evakuatorius Klaipėda kontaktinį numerį. Nelaimės kelyje laiko nesirenka, todėl ir mes dirbame visą parą, taip pat ir savaitgaliais. Tralą bet kada galite išsikviesti visoje Klaipėdoje ir jos apylinkėse. Prireikus atvyks ir meistras, kuris atliks nesudėtingus darbus, reikalingus, kad automobilis galėtų judėti toliau: avarinį užvedimą, rato pakeitimą ir panašiai. Turbūt nustebsite, bet ne toks jau ir retas atvejis, kai mūsų komandai tenka pristatyti vairuotojams benzino kelyje. Kaip galima pamiršti pažiūrėti į kuro bakelį? Kam nenutinka! Svarbu žinoti, kur kreiptis pagalbos.

Dažnas atvejis, kai į mūsų komandą kreipiasi vairuotojai po nelaimingo atsitikimo. Tokiu atveju taip pat galime padėti. Jei Klaipėdoje ar aplink ją jums nutiko nelaimingas atsitikimas kelyje, susisiekite su mūsų komanda ir mes atvyksime į vietą su tralu, surinksime transporto priemonę, nugabensime ją į servizą ar kitą jūsų nurodytą vietą.

Mūsų kontaktą svarbu automobilyje turėti ir tiems, kurie vairuoja dyzelinu varomus ar senesnius automobilius ir užėjus šaltiems orams susiduria su akumuliatoriaus problemomis. Atvykstame į jūsų
vietą, užkuriame automobilį ir jūs galite saugiai tęsti savo kelionę.

Tralas Klaipėdoje ir jos apylinkėse transportuoja ne tik visų tipų lengvuosius automobilius, bet ir motociklus, kitas motorizuotas transporto priemones. Teikiame joms pagalbą kelyje. Kelyje nutinka visokių netikėtumų. Svarbiausia – žinoti į ką kreiptis.