Techninė pagalba kelyje Klaipėdoje

Techninė pagalba kelyje Klaipėdoje visą parą! Atsitikus nelaimingam įvykiui mūsų komanda reaguoja itin operatyviai. Greitai ir profesionaliai padėsime išspręsti nemalonią situaciją nutikusią kelyje nepriklausomai nuo oro sąlygų ar šventinių dienų.

Dirbame 24 valandas per parą – 7 dienas per savaite.

Sugedote ar patekote į eismo įvykį Klaipėdoje? Reikia transportuoti automobilį? Budintis tralas evakuatorius pasiruošęs skubiai atvykti pas jus. Mūsų tralo vairuotojas yra šios srities specialistas – galime suteikti daug naudingos informacijos apie automobilio gedimą bei remontą, pasirūpinti kad automobilis būtu saugiai nugabentas į jūsų norimą vietą. Atliekame lengvųjų transporto priemonių pervežimą visoje Lietuvoje.

Techninės pagalbos kelyje paslauga yra suteikiama ne tik Klaipėdoje bet ir Palangoje, Šventojoje, Nidoje, Juodkrantėje, Gargžduose, Plungėje ir visame vakarų Lietuvos regione. Esant kliento poreikiui galime rekomenduoti Klaipėdos mieste esančius patikimus autoservisus. 

Pagalba kelyje Klaipėdoje suteikiama visoms motorinėms transporto priemonėms, kurių bendroji masė yra ne didesne kaip 3,5t – tai lengvieji automobiliai, visureigiai, motociklai, mikroautobusai, statybinė ir kita technika bei didelių gabaritų kroviniai.

Tech. pagalbos Klaipėdoje kaina prasideda nuo 35€. 

Kainoraštis

Jeigu kelyje sugedo automobilis, laikykitės visų kelių eismo taisyklių saugumo reikalavimų:

 • automobilį pastatykite kuo arčiau dešiniame kelkraštyje
 • apsivilkite šviesą atspindinčią liemenę
 • 25 m atstumu pastatykite avarinį ženklą ir įjunkite avarinį signalą
 • pasirūpinkite keleivių saugumu
 • nustatykite tikslią savo buvimo vietą
 • iškvieskite tralą – avarinę pagalbą
 • saugioje vietoje laukite kol į vietą atvyks tralas evakuatorius

 

techninė pagalba kelyje Klaipėdoje

Susisiekite su mumis!

Techninė pagalba kelyje Klaipėdoje paslaugos

 1. Automobilių transportavimas, nutempimas, ištraukimas užklimpus sniege ar purve. Sugędus automobiliui ar patekus į eismo įvykį Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone, įmonė Traldova yra pasirengusi jums padėti bet kuriuo paros metu, bet kurioje Klaipėdos vietoje. Tralas be vairuotojo talpina du žmones. Evakuatorius turi nuvažiuojamą platformą, todėl yra lengva ir greita pasikrauti bet kokioje sudėtingoje situacijoje. Automobilių su žema pakaba transportavimas taip pat yra mūsų specializacija. Patyręs vairuotojas visada naudoja profesionalius įrankius kurie užtikrinti saugumą ir padeda sutaupyti laiko. Avarijos metu dažniausiai automobilis yra netinkamas eksploatuoti gatvėje. Jei automobilio ratai yra užblokuoti vairuotojas turi specialius tam skirtus transportavimo vežimėlius, kurie padės jūsų transporto priemonę saugiai užvilkti ant tralo ir transportuoti automobilį į numatytą vietą.
 2. Rato keitimas kelyje paslauga. Prakiurus ar sprogus padangai, padėsime pakeisti atsarginį ratą, o jeigu jo neturite, mes visada pasiruošę atvykti ir jūsų automobilį nugabenti į padangų remonto bei montavimo servisą Klaipėdoje.  Jei nemokate pakeisti rato ar neturite tam reikalingų įrankių, mūsų tralo vairuotojas tai padarys už jus. Traldova techninė pagalba kelyje Klaipėdoje visuomet šalia jūsų. Tiesiog išsaugokite mūsų numerį savo telefone.
 3. Automobilio avarinis užvedimas išsikrovus akumuliatoriui (iki 12v). Tai avarinis automobilio variklio užvedimas jei jūsų automobilio akumuliatorius nusėdo. Atvyksime į nurodytą vietą ir laikantis visų saugumo reikalavimų užvesime.
 4. Avarinis automobilio atrakinimas. Padėsime visose situacijose: jeigu pametėte automobilio raktus, užsikirto spyna, neatsirakina spyna, automobilio raktai liko automobilio viduje, išsikrovė akumuliatorius ir durelės nebeatsirakina, sugedo centrinis užraktas ir kita. Pastaba: šiai paslaugai atlikti mums turėsite pateikti automobilio dokumentus ir asmens dokumentą.
 5. Avarinis kuro išsiurbimas iš bako. Jei degalinėje sumaišėte kuro rūšį, svarbiausia – neužveskite automobilio. Paskambinkite mums, transportuosime jūsų automobilį į autoservisą kur bus atlikta kuro išsiurbimo paslauga. Avarinio kuro ištraukimo kaina priklauso nuo automobilio modelio. Paslaugos suteikimas vietoje negalimas.
 6. Automobilio ištraukimas/ištempimas užklimpus sniege ar purve, nuvažiavus nuo kelio. Mūsų tralas evakuatorius ir galinga gervė padės ištraukti jūsų automobilį.
 7. Skubus kuro pristatymas. Jei pritrūkote kuro kelyje ar namuose, mes jums jį pristatysime. Taip pat galime pristatyti tepalo, aušinimo, stabdžių skysčio kas padėtų jums tęsti kelionę ar nuvykti iki artimiausio autoserviso.
 8. Automobilių išvežimas utilizavimui. Senų, apleistų, nenaudojamų, su pasibaigusia technine apžiūra automobilių išvežimas taip pat yra mūsų kasdieninio darbo dalis. Atsikratykite nevažiuojančio automobilio, išvešime iš jūsų kiemo šiandien. Susisiekite!

Sužinokite tikslią pagalbos kelyje Klaipėdoje kainą

Norėdami sužinoti jums reikalingos paslaugos kainą, paskambinkite mums telefonu dabar arba užpildykite žemiau esančią formą.

  *Techninės pagalbos kelyje Klaipėdoje paslaugų kainą lemia įvairios aplinkybės, tai priklauso nuo situacijos sudėtingumo, nuo to ar naudojamos papildomos priemonės, galutinė kainą priklauso nuo to kokiu atstumu reikia nugabenti automobilį ir kokiu paros metu suteikiama paslauga.

  Atsiskaityti galima grynais, banko kortele, pavedimu.

  techninė pagalba kelyje Klaipėdoje

  Išsaugokite mūsų numerį savo telefone

  Traldova techninės pagalbos numeris 8609 88266

  Išsaugokite mūsų telefono numerį dabar, tam kad ateityje prireikus pagalbos kelyje ar automobilio pervežimo paslaugos, nebereikėtų gaišti laiko ieškant.

  Žinome kaip jaučiatės sugedus automobiliui ar patekus į eismo įvykį. Galime padėti jums dabar.

  Reikalinga techninė pagalba kelyje Klaipėdoje?

  Pirmiausia skambinkite mums.