Tralo paslaugos

Tralo paslaugos Klaipėdoje žemomis kainomis! Vos tik gavę skambutį mes greitai ir atsakingai reaguojame į jūsų užsakymą.

Traldova yra patikima tralo paslaugas teikianti įmonė suinteresuota operatyviai atvykti pas jus ir suteikti automobilio gelbėjimo ar gabenimo paslaugas bei pasiūlyti geriausias kainas.

Mūsų traliuko vairuotojas budi visą parą ir yra pasirengęs atvykti į pagalbą bet kuriuo paros metu, bet kurią dieną ir bet kurią valandą. Dirbame savaitgaliais ir per šventes.

Tralas evakuatorius yra su 5,20 metrų ilgio bei 2,00 metrų pločio nuvažiuojančia hidrauline platforma bei hidrauline gerve.

Kokiuose miestuose galiu užsakyti tralo paslaugas?

Tralą evakuatorių galite iškviesti – Klaipėdoje, Nidoje, Juodkrantėje, Palangoje, Šventojoje, Gargžduose, Kretingoje ir aplinkiniuose rajonuose bei visoje Lietuvoje.

Transportuojame įvairias motorines transporto priemones iki 3,5t.

Transportuojame ne tik lengvuosius automobilius, motociklus, visureigius, bet ir nestandartinius krovinius: statybines medžiagas, medieną, metalus ir kita.

Informuojame – vežamo krovinio maksimalus svoris negali viršyti 2.3t. 

Kainoraštis

tralo paslaugos Klaipėdoje

Susisiekite su mumis!

Tralo paslaugos Klaipėdoje

Automobilių išvežimas į sąvartyną – mūsų įmonė gali išvežti automobilio kėbulus ar kitas nevažiuojančias transporto priemones ir pristatyti į utilizavimo aikšteles. Transportuoti galime ne tik vieną automobilį, bet susisiekus iš anksto galime susitarti ir dėl dviejų, ar netgi trijų automobilių pervežimo.

Automobilių pervežimas Klaipėdoje, transportavimas iš Klaipėdos uosto. Suteikiame paslaugą pakrauti ir iškrauti automobilį iš jūrinio konteinerio, garažo ar netgi sunkvežimio puspriekabės. Esant kliento poreikiams galime ant traliuko pasikrauti įvairias motorines transporto priemones iš Klaipėdos uosto teritorijos ir nugabenti į bet kurį Lietuvos miestą. Saugiai nugabensime ir kitokius jūsų krovinius, įrangą, konstrukcija, nestandartinių ir pan.

Tralo paslaugos Klaipėdoje teikiamos visą parą. Visos paslaugos yra atliekamos laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų. Vežamas krovinys, statybinės medžiagos ar motorinė transporto priemonė yra pritvirtinama tvirtinimo diržais ir laikomasi visų saugaus krovinių gabenimo taisyklių.

Sužinokite tralo paslaugos kainą

Norėdami sužinoti tikslią konkrečios tralo paslaugos kainą susisiekite su mumis arba užpildykite žemiau esančią formą.

  *Tralo paslaugos kainą lemia įvairios aplinkybės, tai priklauso nuo situacijos sudėtingumo, nuo to ar naudojamos papildomos priemonės, taip pat paslaugų kainą nulemia transportuojamas atstumas ir paros metas.

  Atsiskaityti galima grynais, banko kortele, pavedimu.

  Tralo paslaugos Klaipėdoje

  Kiekvieną paslaugą stengiamės atlikti kuo sklandžiau ir kuo greičiau. Dirbame su profesionaliais įrankiais, taupant savo bei kliento laiką. Tralo paslaugų Klaipėdoje kaina pritaikoma individualiai pagal užsakymą. Mes visada stengiamės pasiūlyti geriausias kainas Klaipėdoje. Kviečiame pastoviam bendradarbiavimui pagal individualų kainyną.

  Kodėl rinktis mus?

  • Greitas atvykimas
  • Konkurencingos kainos
  • Tralo paslaugos visą parą
  • Ilgametė patirtis
  • Dirbame visoje Lietuvoje
  • Nestandartiniai užsakymai
  • Rekomendacijos dėl remonto