Automobilio transportavimas

Traldova teikia šias paslaugas:

 • Automobilio pervežimas Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje
 • Automobilio transportavimas iš Klaipėdos uosto terminalo į bet kurį miestą

Siūlome operatyvias, profesionalias įvairaus tipo motorinių transporto priemonių transportavimo paslaugas.

Dirbame 365 dienas per metus ir 7 dienas per savaitę. Vertiname kiekvieną klientą, dirbame sklandžiai ir be vėlavimų. Susisiekite!

Traldova – automobilio transportavimas Klaipėdoje. Esame įmonė, kuri yra suinteresuota klientui pagelbėti, suteikti greitą ir profesionalią paslaugą, užtikrinant saugumą ir geriausią transportavimo paslaugos kainą bet kuriuo paros metu. Esame patyrę specialistai, todėl puikiai išmanome skirtingų motorinių transporto priemonių pasikrovimo darbus. Turime visus profesionalius įrankius, kurie padės paspartinti atliekamą darbą ir taip sutaupyti kliento laiką.

Mes užtikriname saugų, operatyvų bei kokybiška automobilio pervežimą, atvykstame į reikiamą vietą, kiek įmanoma greičiau. Automobilius ar kitas motorines transporto priemones galime transportuoti ne tik Klaipėdos mieste bet ir visoje Lietuvoje. 

Kainoraštis

automobilio transportavimas Klaipėdoje

Susisiekite su mumis!

Automobilio transportavimas Klaipėdoje

Pervežimo paslaugų kaina priklauso nuo situacijos t.y. automobilio pakrovimo ir iškrovimo sudėtingumo.  Klientas visada yra informuojamas iš anksto apie transportavimo paslaugos kainą. Pervežame automobilius kurių bendroji masė yra nedidesnė nei 3,5 tonos. Paslaugos atliekamos laikantis visų saugumo reikalavimų, kad nebūtų sugadintas mašinos kėbulas ar padaryta papildomos žalos. Automobilį galite gabenti kartu su vairuotoju, kelionė tikrai neprailgs, vairuotojas maloniai bendrauja su kiekvienu klientu. Klientas, esant norui, gali vykti kartu su vairuotoju į automobilio pristatymo vietą arba gali pateikti vairuotojui visus reikiamus automobilio dokumentus, pristatymo adresą, bei palikti visus rūpesčius mūsų transportavimo komandai. Automobilis ar kita motorinė transporto priemonė, prieš transportavimą ir po transportavimo yra fotografuojamas dėl saugumo ir galinčių iškilti nesusipratimų. Jei esamas klientas nevyksta kartu į paskirties vietą, jam visada yra pateikiama informacija apie automobilio buvimo vietą ir planuojamas pristatymo laikas.

Sužinokite tralo kainą

Norėdami sužinoti tikslią jums reikalingos paslaugos kainą, skambinkite mums dabar arba užpildykite žemiau esančią formą.

  *Transportavimo/pervežimo paslaugų kainą lemia įvairios aplinkybės, tai priklauso nuo situacijos sudėtingumo, nuo to ar naudojamos papildomos priemonės, taip pat paslaugų kainą nulemia transportuojamas atstumas ir paros metas.

  Atsiskaityti galima grynais, banko kortele, pavedimu.

  automobilio transportavimas Klaipėdoje

  Automobilio transportavimas Klaipėdoje

  Esant užsakovo poreikiui nuotraukos prieš pasikrovimą ir po pasikrovimo nusiunčiamos į kliento elektroninį paštą. Kai kelyje iškyla automobilio nesklandumai: įvyksta eismo įvykis, gedimas, nuvažiuojama nuo kelio, klientams rekomenduojame kreiptis į mus, kadangi mes teikiamas paslaugas atliekame kokybiškai ir greitai. Traldova teikianti profesionalias ir itin aukštos kokybės transportavimo paslaugos, padeda išvengti rimtesnių gedimų ir sutaupyti daug laiko bei išlaidų.